Overzicht van voorzitters en zaakvoerders De Mandelbeek

Voorzitters

NaamPeriode
Maurice Devisschere17/12/1922 - 24/08/1952
Oscar Lievrouw24/08/1952 - 09/11/1982
Arthur Depoorter (waarnemend voorzitter)09/11/1982 - 14/12/1982
Eric Vankeirsbilck14/12/1982 - 28/02/2015
Jean-Pierre De Clercq01/03/2015 - nu

Zaakvoerders

NaamPeriode
Maurice Devisschere17/12/1922 - 24/08/1952
Oscar Lievrouw24/08/1952 - 09/11/1982
Julien Bekaert09/11/1982 - 08/10/1996
Frank Bekaert12/11/1996 - 31/12/1997
Peter De Clerck01/01/1998 - nu
7 JUN
2019

Arthur Depoortere

0
Download

1 maand

Showing 0 Comment